SMDJ210A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ210A
JLCPCB Part #
C2990226
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 210V 237V 2uA 340V 3kW 8.8A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS