FBH1608-110Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH1608-110Y
JLCPCB Part #
C2941538
Description
-55℃~+125℃ 11Ω@100MHz 30mΩ 5A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS