XDFH-0254-2*15P
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
XDFH-0254-2*15P
JLCPCB Part #
C19193814
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-45℃~+105℃ 15 2 2.54mm 2x15P 3A 500V Copper Gold IDC Header Through Hole Plugin,P=2.54mm IDC Connectors ROHS