VUX102M1VTR-1616
MFR.Part #
VUX102M1VTR-1616
JLCPCB Part #
C3029715
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1000uF 16.5mm 16mm 35V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS