SMS1360-6R8MT
MFR.Part #
SMS1360-6R8MT
JLCPCB Part #
C5127446
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
12A 14mΩ 15A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS