AL0307-330K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0307-330K
JLCPCB Part #
C19704346
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
10MHz 2.2Ω 255mA 33uH 50@7.96MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS