IC0603A102R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
IC0603A102R-10
JLCPCB Part #
C2639151
Package
0603
Description
1uH 25mA 30@10MHz 600mΩ 70MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS