1206L260SL12AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L260SL12AR
JLCPCB Part #
C18198360
Description
-40℃~+70℃ 1.2W 12V 2.6A 35A 35mΩ 3mΩ 5.2A 5s 1206 Resettable Fuses ROHS