2920L250/33GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L250/33GR
JLCPCB Part #
C19078747
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 10s 2.5A 20mΩ 2W 33V 40A 5.44mm 5A 7.98mm 85mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS