CR2512J10912G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10912G
JLCPCB Part #
C102597
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS