CR2512J10434G
MFR.Part #
CR2512J10434G
JLCPCB Part #
C5154602
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS