CR0805F85110G
MFR.Part #
CR0805F85110G
JLCPCB Part #
C101772
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS