CR1206F41103G
MFR.Part #
CR1206F41103G
JLCPCB Part #
C102069
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS