CR0603FA8060G
MFR.Part #
CR0603FA8060G
JLCPCB Part #
C101197
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS