CR0603FA1652G
MFR.Part #
CR0603FA1652G
JLCPCB Part #
C100802
Description
-55℃~+125℃ 100mW 16.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS