CR1206J40275G
MFR.Part #
CR1206J40275G
JLCPCB Part #
C102321
Description
-55℃~+125℃ 2.7MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS