CR0402FF20R0G
MFR.Part #
CR0402FF20R0G
JLCPCB Part #
C100299
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS