CR0201JH0153G
MFR.Part #
CR0201JH0153G
JLCPCB Part #
C100154
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS