1032ST50A
Extended
Manufacturer
LANBAOFUSE
MFR.Part #
1032ST50A
JLCPCB Part #
C5183815
Package
SMD,12.5x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 12.5mm 4.5mm 4.5mm 50A 600A Surface Mount Fuse SMD,12.5x4.5mm Disposable fuses ROHS