TLCL476M006RTA
MFR.Part #
TLCL476M006RTA
JLCPCB Part #
C7400417
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 47uF 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS