TCJB106M025R0090E
MFR.Part #
TCJB106M025R0090E
JLCPCB Part #
C2158942
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 25uA 500mA@100kHz 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS