TBJD685K035RRLC0024
MFR.Part #
TBJD685K035RRLC0024
JLCPCB Part #
C5796842
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 1.8uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors