TBJD337K010LSLB0700
MFR.Part #
TBJD337K010LSLB0700
JLCPCB Part #
C7358784
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 330uF 33uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS