TBJD225K050LRSB0024
MFR.Part #
TBJD225K050LRSB0024
JLCPCB Part #
C6552175
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 1.2Ω 2.2uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors