TBJD225K050CBSB0024
MFR.Part #
TBJD225K050CBSB0024
JLCPCB Part #
C6279235
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 2.2uF 2.5Ω 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors