CWR11HK336KCC\W
MFR.Part #
CWR11HK336KCC\W
JLCPCB Part #
C5610115
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 5.3uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors