TBJD107K016JRLC0924
MFR.Part #
TBJD107K016JRLC0924
JLCPCB Part #
C5796556
Description
-55℃~+125℃ 100uF 12uA 150mΩ 16V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS