T489D476K016ATE200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T489D476K016ATE200
JLCPCB Part #
C1881832
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 200mΩ@100kHz 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS