TBJA105K016CBSB0724
MFR.Part #
TBJA105K016CBSB0724
JLCPCB Part #
C7120144
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 160nA 16V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS