TAJB475K035SNJ
MFR.Part #
TAJB475K035SNJ
JLCPCB Part #
C6546771
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 3.1Ω@100kHz 35V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS