TAJB335M020ANJ
MFR.Part #
TAJB335M020ANJ
JLCPCB Part #
C7395824
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω 700nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS