RHD0810221M025B
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RHD0810221M025B
JLCPCB Part #
C6181767
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 11mm 220uF 25V 27mΩ 3.5mm 4000hrs@125℃ 8mm ±20% Plugin,D8xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS