TBJA106K010LRSB0700
MFR.Part #
TBJA106K010LRSB0700
JLCPCB Part #
C7062515
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF 1uA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS