THJB225M025RJN
MFR.Part #
THJB225M025RJN
JLCPCB Part #
C17228028
Description
-55℃~+175℃ 2.2uF 25V 4.5Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS