CWR29JK475KBEC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29JK475KBEC
JLCPCB Part #
C6549980
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 20V 4.7uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors