TBJB476K010CBSZ0H00
MFR.Part #
TBJB476K010CBSZ0H00
JLCPCB Part #
C5955548
Description
-55℃~+125℃ 10V 350mΩ 4.7uA 47uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors