CWR29HB106KCEC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HB106KCEC
JLCPCB Part #
C5982619
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 15V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS