TAZA105K010CBLB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZA105K010CBLB0800
JLCPCB Part #
C6278723
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors