CWR11MB224KC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11MB224KC
JLCPCB Part #
C5979230
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 220nF 35V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS