TAJA335K016TNJ
MFR.Part #
TAJA335K016TNJ
JLCPCB Part #
C5954538
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS