THJB335K020RJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJB335K020RJN
JLCPCB Part #
C1957550
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 20V 3.3uF 3Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS