CWR09HC475KBB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09HC475KBB\TR
JLCPCB Part #
C5610053
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors