TAZA105K010CRSB0000
MFR.Part #
TAZA105K010CRSB0000
JLCPCB Part #
C6278732
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors