MPP105J2S1002
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MPP105J2S1002
JLCPCB Part #
C2928861
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 1uF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS