SPM4020-1R0M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM4020-1R0M
JLCPCB Part #
C842935
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
13mΩ 1uH 6.7A 7.3A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS