NRSE8040-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE8040-100M
JLCPCB Part #
C842759
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.1A 3.6A 37mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS