NRSE6045-2R2N
MFR.Part #
NRSE6045-2R2N
JLCPCB Part #
C842753
Package
SMD,6x6mm
Description
13mΩ 2.2uH 4.6A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS