MDE1040-220M
MFR.Part #
MDE1040-220M
JLCPCB Part #
C842886
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 5.5A 5A 66mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS