NRSE8040-681M
MFR.Part #
NRSE8040-681M
JLCPCB Part #
C2903111
Package
SMD,8x8mm
Description
1.75Ω 450mA 500mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS