CMS1206-900R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
CMS1206-900R
JLCPCB Part #
C2922555
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS